+380 (44) 22... показать
Лабораторний аналізатор Clover A1c ##от компании## Интернет-магазин "ALL Medica" - ##фото## 1

Лабораторний аналізатор Clover A1c

В избранное
Заказать звонок
Задать вопрос
37 000
от 2 шт. 36 800 ₴/шт.
В наличии

Доставка

Возможность доставки наложенным платежом уточняйте
Транспортная компания
Почта
Подробнее о доставке

Оплата

Наложенный платеж
Контактная информация
Телефоны
+380 (44) 22... показать
Адрес
02141, Украина, Киев, ул. Ларисы Руденко, 6а

Описание

Опис товару:
■ ультрасучасний аналізатор;
■ унікальна точність даних;
■ висока швидкість проведення дослідження;
■ можливість аналізу як в капілярній, так і у венозній крові;
■ можливість визначення рівня глікозильованого гемоглобіну А1с і глюкози безпосередньо під час прийому / огляду пацієнта.

З метою раннього виявлення та поліпшення контролю ефективності терапії цукрового діабету, компанією OSANG Heathcare Co, Ltd був розроблений аналізатор CLOVER A1с, який дозволяє визначати рівень глікозильованого гемоглобіну A1c і глюкози в цільної крові. Даний апарат пропонується для професійного використання в лабораторіях медичних установ. Невисока вартість аналізатора і компактні розміри дозволяють використовувати його навіть в невеликих лабораторіях, в тому числі, і для розвитку платних медичних послуг у Вашій установі.

Складнощі в діагностиці та контролі якості лікування цукрового діабету зажадали розробки нових показників і лабораторних методів. Цим показником став рівень глікованого гемоглобіну або HbA1с. Глікований гемоглобін (НbА1с) - це така форма гемоглобіну, яка утворюється при його взаємодії з глюкозою в крові. Кількість НbА1с безпосередньо залежить від рівня глюкози, причому за час життя еритроцита, тобто можна дізнатися середній рівень глікемії приблизно за 90-120 днів відповідно до проведення даного дослідження. Швидкість утворення глікованого гемоглобіну залежить від вираженості глікемії, а його зниження і / або нормалізація відбуваються протягом 4-6 тижнів після досягнення нормальних значень глюкози крові. Ці його властивості дозволили Всесвітньої Організації Охорони здоров'я з 2002р. рекомендувати визначення кількості глікованого гемоглобіну всім людям з цукровим діабетом кожні 3 місяці. Слід особливо відзначити, що рівень НbА1с не залежить ні від часу доби, ні від прийому їжі, ні від рівня фізичних навантажень, ні від емоційного стану обстежуваного.

За результатами десятирічних досліджень, проведених DCCT (Diabetes control and complications trial), був доведений факт взаємозв'язку рівня глікованого гемоглобіну і ризику розвитку пізніх ускладнень цукрового діабету. Зниження глікованого гемоглобіну всього лише на 1% призводить до зниження розвитку всіх ускладнень діабету в середньому на 24%. Крім того, цей аналіз просто незамінний для контролю ефективності терапії цукрознижувальними препаратами, при моніторингу стану рівня глюкози крові у вагітних, а також для діагностики прихованих форм цукрового діабету.

Аналізатор CLOVER A1с дозволяє визначити рівень глікованого гемоглобіну як в цільній капілярній, так і венозній крові з використанням будь-якого антикоагулянту. Для проведення дослідження знадобитися всього 4 мкл. крові. Достовірно точний результат буде отримано вже через 5 хвилин!

Рівень HbA1c (глікованого гемоглобіну) визначається в аналізаторі CLOVER A1с методом боронатної афінності, який отримав заслужене визнання серед фахівців в даній області. Згідно з вимогами Світових стандартів, аналізатор CLOVER A1с стандартизований і проходить щорічну сертифікацію в IFCC (Міжнародна Федерація Клінічної Хімії) і NGSP (національна програма стандартизації глікованого гемоглобіну, США), що є показником високої якості і точності одержуваних результатів, а також дозволяє використовувати його в клінічній практиці.

З його допомогою можна достовірно і точно визначити рівень глікованого гемоглобіну в діапазоні від 4% до 14%, що цілком задовольняє потреби клініцистів для виявлення цукрового діабету і контролю його лікування.

В аналізаторі CLOVER A1с можливо проводити дослідження рівня глюкози в цільній капілярній крові. Визначається діапазон - від 0,6 до 33,3ммоль / л, об'єм крові для дослідження - 0,3 мкл., Час дослідження - 3 секунди.

Комплектація аналізатора CLOVER A1с:

■ аналізатор CLOVER A1с - 1 шт.;
■ інструкція по експлуатації приладу - 1 шт.;
■ оригінальний блок живлення - 1 шт.;
■ фільтри вентилятора - 5 шт.;
■ щоденний для перевірки картридж - 1 шт.;
■ щомісячний для перевірки картридж - 1 шт.

Аналізатор рівня глікованого гемоглобіну і глюкози в крові CLOVER A1с дозволяє проводити діагностику і моніторинг ефективності терапії цукрового діабету на найвищому рівні. Придбання цього приладу для професійних лабораторій медичних установ - це можливість швидко отримати достовірні результати, а також робить доступним для кожної людини цей якісний сучасний метод дослідження.

Невисока вартість аналізатора і компактні розміри дозволяють використовувати його навіть в невеликих лабораторіях, в тому числі, і для розвитку платних медичних послуг у Вашій установі.

Характеристики

Страна производства
Южная Корея
Тип
другое
Состояние
новый
Страна-производитель
Южная Корея